Ostatni w Aleppo (2017) Napisy PL | Seanse24 | Filmy i Seriale Online Cały Full HD [CDA]
Seanse24 | Filmy i Seriale Online Cały Full HD [CDA]

Ostatni w Aleppo (2017) Napisy PL

Wild Mouse    

N/A 103 min Dokumentalny

7.0
IMDB: 7.0/10 1,170 głosy

,

, ,

2 nominations.

Austria, Germany

Zgłoś błąd

Oglądaj online Ostatni w Aleppo (2017) Napisy PL:Ostatni w Aleppo cały film online – „Last Men in Aleppo” to obraz przedstawiający wolontariuszy Białych Hełmów przeszukujących gruzy zniszczonego w wyniku konfliktu zbrojnego syryjskiego miasta. Khaled, Mahmoud i Subhi mają nadzieję na odnalezienie żywych osób.

Po pięciu latach wojny w Syrii mieszkańcy opustoszałego i zniszczonego Aleppo, kiedyś największego syryjskiego miasta, przygotowują się na ofensywę. Khalid, Subhi i Mahmoud to członkowie Białych Hełmów, czyli tzw. Syryjskiej Obrony Cywilnej, składającej się na zwykłych ludzi, którzy zorganizowali się po to, by pomagać tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Kierując się zasadą neutralności, bezstronności i człowieczeństwa, uratowali do tej pory ponad 60 tys. mieszkańców Aleppo, najczęściej wyciągając ludzi spod gruzów gołymi rękami.

W środku nocy ciężarówka Białych Hełmów ze znakiem Czerwonego Krzyża mknie po ulicach Aleppo, a oni zastanawiają się, czy tym razem uda im się uniknąć śmierci. Podążają za śladem bomby chemicznej użytej podczas ostatniego ataku. Tak właśnie wygląda życie w Aleppo – miejscu, gdzie śmierć i zagłada okazują się wszechobecne, a wojna stała się już normą. Zniszczone i zrujnowane miasto skrywa w sobie biografie tysiąca zaginionych istnień ludzkich, a Białe Hełmy to jedyna nadzieja, jaką mogą mieć ci, którym do tej pory udało się przeżyć.

To właśnie Khalid, Subhi i Mahmoud oraz inni członkowie tej organizacji jako pierwsi wkraczają do zniszczonych wojną budynków, przeczesując ruiny i zgliszcza w poszukiwaniu martwych ciał lub jakichkolwiek oznak życia. Decyzję o pozostaniu w Aleppo podjęli sami. I choć do tej pory pomogli tysiącom ludzi, to codziennie zderzają się z dylematem, czy ryzykować dalej życiem, czy uciec z miasta, tak jak zrobiło wielu innych ludzi. W tej poruszającej filmowej podroży po zniszczonym wojną Aleppo poznajemy nie tylko ogrom zniszczeń, jakich dokonała w tym miejscu wojna, ale również osobistą historię zwykłych ludzi, którzy stają się prawdziwymi bohaterami masowej ludzkiej tragedii rozgrywanej na oczach całego świata.

 

Ostatni w Aleppo (2017) cały film online:

 
Kliknij tutaj, aby obejrzeć online
 

UWAGA! 14 DNI DARMOWEGO OGLĄDANIA TYLKO PO REJESTRACJI KARTY!

 

Ostatni w Aleppo 2018 cały film – zastanawiasz się gdzie oglądać online? Na naszej stronie obejrzysz go w jakości HD. Ostatni w Aleppo stał się bardzo popularną produkcją zyskującą w oczach wielu widzów na całym świecie. Ostatni w Aleppo to z pewnością film warty obejrzenia. Jeśli więc macie ochotę obejrzeć Ostatni w Aleppo cały film online to powyżej znajdziecie link do strony, na której go oglądniecie. Zapraszamy do obejrzenia także innych produkcji dostępnych w naszym serwisie – ekipa Seanse24!

No links available
No downloads available

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 komentarzy

 1. RodisMGene napisał(a):

  dla mnie zakonczenie troche kiepskie

 2. BARBI9009 napisał(a):

  Udostepniam to!

 3. ThorDmG napisał(a):

  dzieki!

 4. Archibald napisał(a):

  Zajekurwabisty film

 5. dj123 napisał(a):

  Udostepniam to!

 6. wiewiurenk napisał(a):

  MEGA!

 7. JankeS2306 napisał(a):

  Czemu ja dopiero sie dowiaduje o tej stronie teraz?

 8. wiewiurka1 napisał(a):

  naprawde dobra produkcja

Podobne filmy